|
AdSense

Jeśli fraza "AdSense" jest Ci obca, na pewno warto przyjrzeć się bliżej dalszej części artykułu. Dowiesz się co nieco o tym, jak dodatkowo możesz zarabiać na swojej stronie www.

Czym jest AdSense? To jeden z prostszych sposobów na zarabianie pieniędzy w internecie. Wystarczy mieć często odwiedzaną stronę, wkleić na niej kod wyświetlający reklamy z Google i czekać na przelewy na nasze konto. Tyle teorii. Jak to wygląda w praktyce?

Zaczynamy od założenia konta w Google AdSense. Po wejściu do panelu administracyjnego możemy przejść do Instalatora AdSense. Pozwoli on nam wygenerować kod do zainstalowania reklam na naszej stronie. Można wybrać odpowiedni kształt reklam i format. Warto poświęcić kilka chwil nad zaplanowaniem kampanii na naszej stronie. Jest to bardzo istotna kwestia, która będzie potem miała bezpośrednie przełożenie na nasze zarobki.

Ponieważ obsługi i zarabiania na AdSense uczymy się na bieżąco pracując nad tym poradnikiem, w dalszych częściach opowiemy, jakie techniki pozwalają zwiększyć dochody generowane przez ten mechanizm.

 

Szukaj

Reklama

Statystyki

Użytkowników : 1
Pozycje : 48
Odsłon : 117819

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Partnerzy:

Logowanie