|
Dobry handlowiec

Dobry handlowiec to przede wszystkim ktoś, kto zdaje sobie sprawę z oczywistego faktu, iż nie sprzedaje takich artykułów jak samochód, a rozwiązanie pod tytułem „ jak sprawnie przemieszczać się” oraz jak robić to sprawnie , komfortowo, i z maksymalnie dużym poczuciem prestiżu.


Stąd będąc na przykład dealerem samochodów marki Audi, nie będzie tłumaczył klientowi iż te samochody posiadają 4 koła i sprawny silnik, a istotniejszym faktem będzie dla klienta to iż znaczny procent europejczyków zdecydowało się na samochody tej marki, czyli wysoki prestiż marki, popularność, trwałość, rozpoznawalność samej marki, co buduje nasz wizerunek w społeczeństwie.


Oczywiście dobry handlowiec powoła się na statystyki które mówią o niskiej awaryjności , czyli wydając pieniądze na Audi kupuje spokój, oraz pewność iż każda podróż zakończy się dotarciem do celu.


Namawiając klienta na poniesienie wyższych kosztów zakupu, zapewnia gwarancje , iż otrzymuje towar którego wartość długo utrzymuje się na niewiele niższym poziomie. Reasumując , wydając ciężko zarobione często pieniądze, nie kupujemy samego produktu, a rozwiązania które pomagają nam życ bardziej komfortowo, ciekawiej, bez obaw o skutki których nie akceptowalibyśmy, i o tym wszystkim powinien wiedzieć dobry handlowiec.

 

Szukaj

Reklama

Statystyki

Użytkowników : 1
Pozycje : 48
Odsłon : 117821

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Zobacz również

Logowanie