|
Kontakt na stronie www

Właściwie to ciężko zakwalifikować ta poradę, być może powinna ona znaleźć się w poradniku webmastera. Chodzi mianowicie o umieszczanie danych kontaktowych na stronach www.

Kiedyś wydawało mi się, że umieszczenie podstrony z danymi kontaktowymi to jedyny element jaki należy w tym zakresie wykonać. Jednak od chwili kiedy uruchomiliśmy własny sklep internetowy okazało się, że jest to największy błąd jaki można popełnić.

Dane kontaktowe, a przede wszystkim numer telefonu i adres e-mail powinny być zamieszczone w takim miejscu witryny, żeby łatwo mógł go odnaleźć każdy użytkownik witryny.

Oczywiście nie musimy tam podawać wszystkich informacji włącznie z numerem NIP firmy. Jak napisałem, wystarczy numer telefonu i adres e-mail, względnie numer gg lub skype, które zyskują coraz większa popularność w kontaktach z klientami.

Szczególnie GG daje nam dobre warunki. Dzięki możliwości wyświetlania aktualnego statusu na stronie internetowej, możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. A żółte słoneczko na stronie mówi "jesteśmy tu, żyjemy i chętnie odpowiemy na Wasze pytania".

 

Szukaj

Reklama

Statystyki

Użytkowników : 1
Pozycje : 48
Odsłon : 117802

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Zobacz również

Logowanie